مشکلات غیر منظره روز اثاث کشی

جابجایی منزل ، نکات جابجایی

آمادگی ، امادگی ، آمادگی  ؛

اینها سه الف  موفقیت در جابجایی یک منزل هستند. لیست کردن، برنامه ریزی کردن، سازماندهی کردن، چیدمان کردن ، چک کردن، وبررسی مجدد ، دسته بندی کالا، بسته بندی کالا، و بازکردن  کالاها  اینها  مجموعه کل یک اسباب کشی منزل می باشند.اما در مورد نکاتی که شما آمادگی اش را ندارید چه می توان کرد؟ اینها مشکلات و مسائلی هستند که در چک لیست  شما نیستند.

بگذارید نگاهی  بیاندازیم به بعضی از این مشکلات بالقوه که در روز اثاث کشی ممکن است اتفاق بیافتد و این که در مقابل چه واکنشی می توان داشت؛

 

– شما در روز اسباب کشی مریض می شوید

این دقیقا  یکی از موارد شماست اگر شما فکر می کنید می توانید تمام انرژی خودرا برای این کار جمع کنید بدانید اینکه احتمالا  چقدر می تواند خسته و بی انرژی شوید حتی چند روز پس باز کردن وسایل.

شما نیاز به ارزیابی نیاز خواهید داشت که چقدر مهم است که در مکان جدید وسایل باز شده و سریعا چیدمان شود. بهتر خواهد بود که شما همه چیز را همانطوری که هست رها کرده  و در منزل یکی از اقوام یا اشنایان چند روزی  را برای برگشتن انرژی خود استراحت کنید.

 

– ممکن است تعدادی از جعبه ها و یا بسته بندی های خودرا حین جابجایی بین منزل قدیم و جدید گم کرده یا از دست  دهید یا تعدادی از شکستنی ها رو بشکنید

هیچ چیز در جابجایی غیر منتظره تر از خسارت به کالاها ،گم شدن تعدادی از جعبه ها و یا شکستن مبلمان نیست.

وقتی حتی یک متخصص جابجایی در حال جابجایی  وسایل شما، مبلمان و یا لوازم شکستنی می باشد اتفاق ممکن است رخ دهد و یا در حین حمل وسایل گم و گور شود. بهترین راه در برخورد با این مورد  این ست که مطمعن شویم شرکت حمل کننده کالای شما دارای بیمه می باشد و یا وسایل و کالاهای منزل شما  شامل پوشش بیمه حمل میباشد.

 

 در آن روز باران می بارد

جابجایی موارد بزرگ و حجیم در هوای بد نه تنها مشکل بوده بلکه می تواند  پر خطر نیز باشد.اگر در  روز اثاثکشی از خواب بیدار شدید و متوجه تغییر ناگهانی هوا شدید  برنامه ریزی جدید دیگر یک گزینه نیست ، به کار خود بر حفاظت وسایل و اموال خود در خانه جدید ادامه دهید. وسایل شل و سست را با چسب و  نایلون ها بپیچید. در خانه جدید قبل  از ورود وسایل از  حوله های قدیمی یا کاغذ های باطله در سطوح ها و مقابل ورودی ها  پهن کنید. فراموش نکنید که از کفش هایی استفاده کنید که لغزنده نباشد.