حمل بار درون شهری

حمل بار درون شهری

شرکت توسعه حمل و نقل عظیم خودرو با بهره بردن از نیروهای متخصص در امر حمل بار و همچنین استفاده از نیروی زبده بسته بندی آماده ارائه خدمات حمل کالا و اثاث منزل به صورت 24 ساعته در سطح شهر تهران می باشد.

حمل بار به تمامی شهرستانها و نقاط کشور

حمل بار به تمامی شهرستانها و نقاط کشور

با توجه به اهمیت حمل اثاث و بار منزل از تهران به شهرستانهای ایران شرکت توسعه حمل و نقل عظیم خودرو شرایط آسان و راحتی را برای مشتریان خود فراهم نموده این شرکت با استفاده از کامیونتهای مجهز به GPS و کنترل حرکات و مسیر خودرو مشتریان خود را آسوده خاطر می نماید و همچنین با استفاده از بسته بندی مطمئن و چیدمان استاندارد و ایمن جای هیچگونه نگرانی را برای حمل بار مشتری نمی گذارد.

خودرو بر

خودرو بر

شرکت توسعه حمل و نقل عظیم خودرو با در اختیار داشتن کفی های خودروبر مجهز ، آمادگی ارائه کلیه خدمات جابجایی انواع خودرو را با قیمت های بسیار مناسب دارد . ضمنا تمامی خودرو های حین حمل تحت پوشش کامل بیمه ای قرار دارند.

بسته بندی

بسته بندی

شرکت توسعه حمل و نقل عظیم خودرو با بهره گیری از برترین نیروهای متخصص در امر بسته بندی با بالاترین سرعت و استفاده از بهترین وسایل (سلفون ، بابل رپ و فوم و ...) با بسته بندی شرکت حمل و نقل عظیم خودرو این اطمینان را به شما مشتریان محترم می دهد که هیچگونه آسیبی به اثاث و کالای شما وارد نخواهد شد .

انبارداری

انبارداری

شرکت حمل بار و اثاثیه عظیم خودرو آمادگی دارد تا اسباب و اثاثیه و کالای شما را با در اختیار داشتن یک سوله بزرگ و کانتینرهای 20 فوت و 40 فوت در بهترین حالت و در زمانهای دلخواه مشتری انبارداری نماید .

اثاثیه خود را با انبارهای عظیم خودرو بیمه نمایید .